top of page

Konferencja upowszechniająca rezultaty projektu „Podróż w kierunku globalnych kompetencji”.

Zapraszamy na konferencję upowszechniającą rezultaty projektu „Podróż w kierunku globalnych kompetencji”, która odbędzie się 23.11.2023 r.


Podczas konferencji uczestnicy projektu podzielą się przemyśleniami, w jaki sposób wdrożenie w szkole zagadnień dotyczących zrównoważonego rozwoju pozwala uczniom uczyć się i rozumieć świat, w którym żyją oraz rozwijać globalne kompetencje. Przedstawimy rezultaty projektu, które pokazują jak zmiana podejścia pedagogicznego i rozwijanie kompetencji przyszłości pozwala uczniom uczestniczyć w kształtowaniu zrównoważonej przyszłości.


W konferencji będzie uczestniczyć dwóch zewnętrznych ekspertów:

Tomasz Brzostowski, wiceprezes ds. nowoczesnych usług dla biznesu spółki Hitachi Vantara, który przybliży nam wyzwania rynku pracy oraz kompetencje przyszłości, niezbędne pracownikom w najbliższym czasie..

Dr Dagmara Sokołowska (Instytut Fizyki im. M. Smoluchowskiego, Uniwersytet Jagielloński) podzieli się z nami niezwykle skuteczną metodą pracy w nauczaniu przedmiotów matematyczno-przyrodniczych „odkrywanie przez dociekanie”, która angażuje naturalną ciekawość młodego człowieka i chęć zrozumienia świata .


Mamy nadzieję, że rezultaty naszego projektu będą inspiracją dla nauczycieli, edukatorów i wszystkich pozostałych do kształtowania globalnej świadomości, wspierania globalnych kompetencji i zdobywania wiedzy przez uczniów opartej na rozwiązywaniu rzeczywistych problemów.


Zapraszamy w czwartek 23 listopada 2023 roku w godzinach 12.30 – 16.30.

Konferencja odbędzie się w auli Kolegium Europejskiego w Krakowie.

Prosimy o rejestrację do dnia 15 listopada 2023 roku.
Comentários


bottom of page